Відкрита першість Золотоніської РК ДЮСШ зі стрільби з лука відбулася днями у Кропивнянській ЗОШ. У змаганнях брали участь суперкадети 2009 року народження, кадети 2006-2008 року народження та суперкадети 2005 року народження. Юні стрільці змагалися у вправності, аби обрати кращих із кращих і таким чином сформувати команду лучників для участі в обласних змаганнях. До всього, всі учасники першості боролися за призи, які забезпечив Благодійний фонд «Разом». Також фонд закупив для змагань щити для стрільби з лука.

 

Боротьба між стрільцями була запеклою. Найпершими відстрілялися молодші спортсмени. Переможцями серед них стали: Іващенко Станіслав -1 місце; Чупрун Максим – 2 місце; Брикун Віктор – 3 місце; Брикун Ярослав – 4 місце; Сальников Остап – 5 місце. Наступними вправлялися у здібностях суперкадети 2006-2008 року народження. Найвправнішими у мистецтві стрільби в цій категорії виявилися: Обушний Павло -1 місце; Кус Максим – 2 місце; Брикун Вадим – 3 місце.

 

Наружено й видовищно відбувалася боротьба серед старших кадетів. Тон задавали призерки чемпіонату України 2017 року зі стрільби з лука Олексієнко Дарія та Калашник Марія. Результат цієї вікової групи: Олексієнко Дарія – 1 місце; Бесараб Артем – 2 місце; Ольховський Володимир – 3 місце. Тренували юних і спритних спортсменів майстри спорту зі стрільби із лука Хвиль Роман та Хвиль Геннадій.

 

– Ми завжди підтримуємо спортивні ініціативи дітей, які прагнуть розвивати свої вміння й здібності, пробувати щось нове й вдосконалюватися у цьому. Відрадно, що такий екзотичний вид спорту, як стрільба з лука, що є навіть у літніх Олімпійських іграх, уподобали діти із Кропивни та Благодатне. Тому з радістю долучилися до організації змагань: закупили щити для безпеки спортсменів і надали відповідні призи й солодкі подарунки, – говорить представниця Благодійного фонду «Разом» Людмила Литвиненко.

Поширити у соцмережах: