Представники Благодійного фонду привітали жителів Золотоніщини із Днем збройних сил

6 грудня вся українська спільнота відзначала День Збройних сил України. 27 років наша держава має свою незалежну дієздатну армію. Ще кілька років тому ми не могли і подумати, що на нашу землю ступить нога агресора… Але, на жаль… І наші мужні чоловіки та жінки стали на захист. За час збройного конфлікту Золотоніщина втратила 14 найкращих своїх синів. Пам’ятати про них це наш святий обов’язок. Піклуватися про їх родини, допомагати їм.

Бережуть пам’ять про згиблих і вшановують живих і в селі Піщане. З нагоди відзначення дня Збройних Сил України в сільському будинку культури відбулися святкові урочистості. Свого сина Руслана на сході України втратила і директор закладу Любов Петрівна Шеремет.

Привітати учасників АТО та вшанувати загиблих воїнів завітав директор Благодійного фонду “РАЗОМ” мецената Людмили Русаліної Борис Холоденко. Він подякував присутнім за їх мужність і стійкість та низько вклонився матерям загиблих. Також Борис Миколайович вручив лист-подяку мамі Руслана Шеремета, Любовні Петрівні, за вихованн гідного Героя України. Фондівці презентували для учасникам АТО та воїнів-інтернаціоналістам подарункові пакети.

 

 

Урочистості заходи закінчилися запальним святковим концертом.