Міжнародний день інвалідів є щорічною подією. Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки десятиліттям інвалідів. У цей період проводилася робота з метою розробки заходів, направлених на поліпшення становища інвалідів, захисту їх гідності, прав та благополуччя. Створена програма дій була підписана 3 грудня 1992 року. Цей день Генеральна Асамблея проголосила Міжнародним днем інвалідів.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів та їх участі в житті суспільства.

Цього дня в селі Богдани Золотоніського району представники Благодійного фонду «РАЗОМ» мецената Людмили Русаліної приділили значну увагу людям з функціональними обмеженнями. В спілкування з громадянами, фондівці вивчили питання, які турбують цих особливих людей та подарували пакунки зі смаколиками.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – це добра нагода РАЗОМ з усією спільнотою ще раз переосмислити все, що зроблено і що треба зробити на підтримку людей з особливими потребами, згуртувати наші зусилля за для їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

 

Поширити у соцмережах: