У Черкасах відзначили День людей з інвалідністю

Піснями, танцями, театральним виступами та гуморесками. Так сьогодні відзначали День людей з інвалідністю дітлахи Черкаського району та їхні батьки. Частування та розваги для них підготував Комітет багатодітних сімей Черкаського району за допомогою небайдужих меценатів, а також Благодійного фонду Людмили Русаліної “Разом”, що надав для малюків солодкі подарунки.

На імпровізований бенкет, що відбувся у стінах Черкаського політехнічного технікуму, завітали дітлахи, яким, на жаль, доводиться жити з тими чи іншими фізичними вадами. Долучилися до дійства і 10 дітей-сиріт. Вік малюків – від 5 до 14 років. Кожен – зі своєю бідою, та сьогодні в колі друзів і знайомих їм ненадовго вдалося забути про свої життєві проблеми.

– Подібні заходи організовую вже майже 25 років, особливу увагу надаючи діткам з інвалідністю та з багатодітних сімей, адже саме на їхні долі випало таке несправедливе випробування,- коментує голова комітету Ніна Миколаївна Ворсіченко. – Сьогодні маємо смачні наїдки на столах, солодкі подарунки кожному додому, а також розважальну програму від студентів та театру ляльок.

Благодійний фонд Людмили Русаліної “Разом” щороку доєднується до подібних заходів: чи то організацією, чи то підтримкою. Не оминули захід і для дітей з інвалідністю Черкаського району.
– Нам важливо, аби дітки, попри свої хвороби й незручності, відчували себе такими ж, як усі. А солодкі подарунки від нашого фонду нехай стануть додатковою приємністю для малечі та батьків, – говорить директор фонду Борис Миколайович Холоденко.