Обласний турнір із греко-римської боротьби пам’яті В’ячеслава Гаги провели в Плешканях

У суботу, 24 листопада 2018 року, Плешканівська громада приймала чимало гостей: тут утретє відбувся щорічний обласний турнір із греко-римської боротьби пам’яті В’ячеслава Гаги, який загинув на Сході, захищаючи Батьківщину. Захід започаткувала Золотоніська райдержадміністрація та районна рада у 2016 році, а Благодійний фонд «Разом» долучився до яскравої події.

Цьогоріч 90 учасників з усієї Черкащини прибули на змагання. Благодійний фонд «РАЗОМ» мецената Людмили Русаліної підтримує чимало спортивних дитячих проектів. Саме тому для проведення змагань було придбано спортивний інвентар. Дуже відрадно було спостерігати за тими дитячими щирими емоціями, які захоплювали спортсменів під час турніру.

Представники фонду вшанували пам’ять В’ячеслава Гаги хвилиною мовчання та поклали квіти на його могилу. Принагідно, фондівці поспілкувалися з родинами загиблих воїнів.

Загалом це – не остання допомога благодійного фонду «Разом» мецената Людмили Русаліної Плешканівській громаді. Чимало спільних мистецьких проектів для дітей будуть реалізовані у районі з допомогою фонду.

Водночас ще одна сумна дата об’єднала українців – 85-ті роковини голодомору. Ця страшна дата не пройшла осторонь і Плешканів. На сільському цвинтарі є пам’ятник невинноубієнним голодом в 30-ті роки. У скорботній хвилині представники фонду схилили голови і вшанували їх пам’ять.