Людмила Русаліна підтримала Міжнародний фестиваль «Радість» для онкохворих дітей

Міжнародний фестиваль «Радість» уже 15 років проводиться для онкохворих дітей із різних країн світу, цього року захід вперше відбувся в Україні. Мета фестивалю «Радість» – подарувати яскраві позитивні враження та емоційно підтримати дітей, які борються зі страшною недугою, повернути батькам надію та віру в одужання їхніх діток. На свято були запрошені діти з 26 онкологічних центрів з усієї України.

Завданням фестивалю «Радість» було також привернути увагу кращих світових спеціалістів до проблеми онкохворих дітей України та здійснити збір коштів для забезпечення подальшої фінансової допомоги. До проведення заходу вдалося залучити посадових осіб, представників уряду, системи охорони здоров’я, керівників комерційних компаній і представників благодійних організацій.

22 вересня на свято радості до «Артеку» приїхали 134 дитини зі своїми сім’ями та друзями.  На заході панувала фантастична атмосфера позитиву, віри та надії, діток чекало багато радісних моментів і приємних сюрпризів.  Всі діти отримали від Фонду «РАЗОМ» і мецената Людмили Русаліної солодкі подарунки торгової марки «Домашнє Свято».

Бажаємо всім дітям якнайскорішого одужання та багато щасливих моментів у житті!