25 березня в Києві за підтримки мецената Людмили Русаліної та ТМ «Домашнє свято» з розмахом пройшов III Міжнародний Фестиваль юних моделей і дизайнерів «World & Ukrainian Fashion Kids -2018».

Ця грандіозна подія в черговий раз дозволила Україні опинитися в епіцентрі світової fashion-індустрії. В один день на великому подіумі зібралися юні моделі і дизайнери з багатьох країн. Щоб здійснити свою мрію, на головний дитячий подіум країни з’їхалися представники з усієї України, а також делегації з Білорусі, Естонії, ОАЕ і о. Тенерифе, всього понад двісті учасників.

Спеціальними гостями Фестивалю стали: юний артист Тимур Чернецький, унікальний проект SAHA і співачка Наталя Гордієнко. Висвітлював подію популярний міжнародний телеканал ID Fashion та його ведуча Софія Русаліна.

В рамках Міжнародного Фестивалю “World & Ukrainian Fashion Kids – 2018” відбулися покази трьох українських брендів: «NACHO», «Katrin FOX» і «Universal Hedonism», а також французького бренду «L’enfant Royal».

Лейтмотивом Фестивалю стали кумедні смайли Emoji, які прикрасили авторські арт-вбрання учасників. В якості домашнього завдання їм необхідно було розробити власний неповторний Look, який би повною мірою відображав тему Фестивалю. Всі конкурсанти із завданням впоралися на всі 100, проявивши максимум таланту і креативу.

Одним з головних етапів Фестивалю став Конкурс юних дизайнерів, Гран-Прі якого дістався 13-річній Луїзі Орловської.

Gran Prix у номінації «Міні Топ-Модель України» отримала Михайлина Адамчук (9 років), Grand Prix у номінації «World Fashion Top-Model» отримали Лев Орловський (Україна) та Annalisa Keskula (Естонія), а ось володарями Grand Prix серед театрів мод стала Асоціація дитячої моди – студія «Фрістайл».

Вражаюче, але ніхто з учасників не пішов без подарунків і титулів! Чим тільки не балували організатори Фестивалю юних моделей і дизайнерів: м’якими іграшками, солодощами, косметикою і, навіть, ювелірними прикрасами.

За традицією в рамках фестивалю «World & Ukrainian Fashion Kids» відбулася благодійна акція «Від серця до серця». Всі зібрані в ході заходу кошти Фестиваль передав на лікування Льва Давиденко, хворого на рак крові. У залі перебував представник батьків 4-річного хлопчика.

На завершення хочеться сказати, що володарі Гран-Прі восени цього року відправляться на Міжнародний Фестиваль “Little Miss & Little Mister United World», на який з’їдуться учасники з понад 30 країн світу!

Поширити у соцмережах: