Президентка ГК “Петрус”, меценатка Людмила Русаліна привітала вихованців Київського державного фахового хореографічного коледжу зі звітним концертом. Це був перший концерт балетної школи під керівництвом нової зіркової директорки Катерини Кухар. Пише Обозреватель

Для цьогорічних випускниць хореографічного коледжу Русаліна підготувала справжній сюрприз – подарувала балетні пачки, у яких юні танцівниці підкорятимуть кращі сцени світу. “Я хочу побажати, щоб усі випускниці й випускники нашої української київської школи були неймовірно успішними. Щоб їм аплодували повні зали в усіх країнах світу”, – наголосила Русаліна. Вона також висловила сподівання, що для українського балету невдовзі відкриються найпрестижніші сцени світу і випускників Київського балетного коледжу запрошуватимуть до колективів у різних країнах.”Я сама з дитинства, з п’яти років, займалась балетом. Усі вистави, які тут були у оперному театрі, я відвідувала. Сьогодні я отримую задоволення від того, що бачу: які талановиті у нас діти, як вони танцюють, якого рівня школа балету в Україні. Ви знаєте, я пишаюся цим”, – додала Русаліна. Аби випускники могли прославляти українську балетну культуру, за їх підтримку взялись меценати. Так, Русаліна, яка більше 20 років системно займається благодійністю, своїм прикладом закликала всіх приєднатися аби український балет відроджувався. Катерина Кухар, зі свого боку, зазначила, що працює над майстерністю вихованців, аби змінити статус коледжу. “Сьогодні мені надзвичайно важко. І моторошно. Тому що кожен раз, коли хтось виходить на сцену, я за кожного з них хвилююсь , турбуюсь. Знаю про кожного все. Яке зауваження кому казала. Дивлюсь, чи він або вона його скоригували”, – прокоментувала вона звітний концерт. З її слів, коледж за два роки має оновитись, почати співпрацю з Національною французькою балетною школою. Також директорка налаштована запрошувати зіркових хореографів з Європи, які допоможуть підняти на новий рівень український балет. Кухар запевнила, що училище багато працює над опануванням сучасної хореографії.

Зазначимо, що учні і вихованці училища постійно беруть участь в різних творчих змаганнях – вітчизняних і міжнародних. Висока професійна підготовка дозволяє виходити їм на фестивальні сцени Болгарії, Франції, Великобританії.

Поширити у соцмережах: