«Ліга Сміху» набула статусу одного з найпопулярних телевізійних гумористичних шоу в країні з перших ефірів на каналі «1+1». Дорослі та діти вступають в фанклуби кращих команд Чемпіонату, цітують жарти та з нетерпінням чекають на нові випуски програм. Новий сезон Ліги Сміху стартує з щорічного Фестивалю. Місцем для проведення Фестивалю традиційно обране місто Одеса. Черкаська команда “Довідник стеля” взяла участь у одеському фестивалі завдяки Благодійному фонду “Разом” мецената Людмили Русаліної.

“З Людмилою Володимирівною ми грали на одній сцені у Відкритій Лізі сміху м. Золотоноша. Меценатка була нашим тренером і ми разом стали фіналістами Золотоніської Ліги. Звернулися до свого тренера по допомогу для участі у фестивалі м. Одеса. Всю фінансову складову Людмила Русаліна взяла на себе: оплатила наш проїзд, проживання та харчування,” – говорять учасники команди довідник стеля.

Серед 216 команд черкаський гумористичний дует виступав одинадцятими і мають надію, що потрапили до другого туру конкурсу.

Поширити у соцмережах: