У світле свято Різдва Христового для дітей села Вільхи було організовано прекрасне дійство. Ініціаторкою заходу ось уже понад 10 років є приватна підприємиця Тамара Борис. Жінка розповідає, що метою заходу є привітання сільських діток, святкова вистава та смаколики для них і звісно подарунки. “Не завжди дітлахи та їх батьки можуть дозволити собі дороговартісні вистави в обласному чи районному центрі. Цього року організовувати розвагу нам допомогли Золотоніський відділ культури та Благодійний фонд “Разом””, – зазначає Тамара Павлівна.

Біля п’ятдесяти дітей відвідали сучасну Новорічно-різдвяну виставу. У межах реформи децентралізації та майбутнього об’єднання, свято для дітей Золотоніського району показали артисти Золотоніського міського будинку культури. “Нам приємно працювати для дітей, бачити на їх обличчях посмішки. Хочеться, аби і дітки з району побачили новорічну сучасну виставу,” – ділиться враженнями директор міського будинку культури Віта Лелека.

Солодкі подарунки для заходу надав Благодійний фонд “Рразом”. За словами директора фонду Бориса Холоденка до подібного свята у селі Вільхи представники фонду долучилися ще минулоріч. “Душевна атмосфера, створення свята для дітей з особливою любов’ю, змусили нас повернутися у цей мальовничий куточок Черкащини іще раз, аби надати подарунки для учасників дійства та зробити захід більш привабливим для дітей”, – резюмує очільник фонду.

Поширити у соцмережах: