Благодійний фонд “Разом”  – генеральний спонсор Відкритої золотоніської Ліги сміху. Цього разу 7 жовтня у Золотоноші, в міському Будинку культури, відбувся півфінал відкритої «Ліги сміху». 8 команд з різних регіонів України змагалися за вихід до фіналу: «Кавомани» і «Старі клячі» (Золотоноша), «Довідник «Стеля» і «Хвилюватися немає причин» (Черкаси), «Владімірский централ – город Сєвєрний» (Чернігів), «Дуракам закон не писаний» (Ніжин), «Shа» (Київ) та «По-людськи» (Чорнобай). Зіркові тренери теж впізнавані –  мер Золотоноші, ініціатора золотоніської «Ліги сміху» Віталій Войцехівський,  фіналіст  телевізійної «Ліги сміху»,  актор  команди «Ветерани космічних військ» Артем  Дамницький, фронтмен  команди «30+» м. Житомир, півфіналіст  телевізійної «Ліги сміху», актор  гумористичного скетчкому «Бюджетники» на «UA:Першому» Іван  Кухарчук  та акторка театру і кіно, пародистка  – Інна Приходько. Одна з ініціаторів та натхненників Ліги, а також головний меценат дійства, засновниця Благодійного фонду «Разом» Людмила Русаліна  не змогла бути присутньою на грі, тому сталася заміна зіркового тренера. Замість неї з командами – «Довідник стеля» і «Старі клячі» – працювала учасниця телевізійної «Ліги сміху», акторка вінницької команди «Моя провінція», харизматична Анастасія Ткаченко. Редакторами золотоніської «Ліги сміху» є автори та актори популярного скетчкому «Країна У» Ілля Дерменжи та Сергій Бібілов.

До фіналу потрапили чотири команди: «Довідник «Стеля», «Владімірский централ – город Сєвєрний», «Дуракам закон не писаний» та «По-людськи».

Головною метою ліги сміху у Золотоноші є благодійна мета, – це зазначив у вітальному слові директор БФ “Разом” Борис Холоденко. Цього разу золотонісці зібрали майже 18 тисяч гривень на лікування учительці школи 2 Олени Болгової. “Коли допомагаєш іншим, то сам почуваєшся щасливим. Такий девіз нашого фонду. Зичимо від щирого серця одужання пані Олені, а кожному глядачевіі злагоди, достатку та миру”, – резюмував Борис Миколайович.

Поширити у соцмережах: