Для золотоніських малюків встановили ігровий майданчик

Сьогодні в Золотоноші відкрили ще один дитячий ігровий майданчик. Його облаштували на кварталі 23 за участі міської влади міста та за сприяння Благодійного фонду мецената Людмили Русаліної «Разом». Там встановили гірку, гойдалки, карусель. Все – аби малечі було де з користю проводити час, а батькам – наглядати за дітворою.

– Жителі кварталу давно бідкалися, що діткам немає де розважитися, а до центру – далеко. Самі обладнали місце під майбутній майданчик, створили фігурки з шин, встановили лавочки, встигли написати і листа до благодійного фонду «Разом». Людмила Русаліна та її фонд фактично стали основними спонсорами проекту, придбавши для малечі гойдалки, гірку та карусель. Міська ж влада потурбувалася про транспортування та встановлення, – коментує заступниця міського голови Золтоноші Мар’яна Ніщенко.

Ігровий майданчик урочисто відкрили сьогодні, подарувавши місцевій дітворі ще й солодкі подарунки. Фондівці зауважують, що завжди намагаються знайти рішення на будь-яке звернення, яке надсилають до благодійного фонду, особливо – коли справа стосується допомоги дітям.