Для маленьких таборувальників Золотоноші – солодощі й подарунки

Два тижні поспіль у Золотоноші тривав просвітницько-оздоровчий табір для дітей з вадами та порушеннями здоров’я. Участь у ньому взяли близько 60 дітей. Його організували на базі місцевого Центру надання соціальних послуг. Так від початку липня з дітьми займалися професійні педагоги, логопеди та реабілітологи, організовували їм веселе та активне дозвілля, знайомили з красотами рідного краю та робили все можливе, аби подарувати дітям із інвалідністю якісний відпочинок і веселі спогади. Захід проводять щорічно. Долучився до організації табору цьогоріч і Благодійній фонд «Разом». Забезпечував малюків солодощами, а самому територіальному центру подарував професійну машинку для стрижки.

– Такі табори, як і будь-які культурні заходи, для людей з інвалідністю мають набагато більше й глибше значення. Найперше – вони дають їм можливість соціалізації, допомагають знаходити друзів і долати бар’єри у спілкуванні. По-друге, це реальний шанс хоч ненадовго змінити звичну обстановку і проявити свої таланти на загал, – коментує директорка Золотоніського центру надання соціальних послуг Людмила Неліна.

Заступниця ж міського голови Золотоноші з гуманітарних питань Мар’яна Ніщенко наголошує, що міська рада всіляко намагається підтримувати й розвивати будь-які заходи, спрямовані на допомогу дітям із інвалідністю, організовуючи подібні табори, зустрічі, гуртки та навіть фестивалі для демонстрації творчості.

– Звісно, міських ресурсів на все не вистачає, тому ми дуже вдячні небайдужим меценатам і особливо Благодійному фонду «Разом», щось ось уже не перший рік підтримує нас у всіх благодійних починаннях, – зазначила заступниця.