Циркові вистави – для всіх!

Безкоштовні циркові вистави стартували на Черкащині. Так Благодійний фонд мецената Людмили Русаліної «Разом» уже традиційно організовує такі радісні заходи, відвідати які може кожен охочий. Останні такі вистави відбулися у Черкаському, Золотоніському та Канівському районах восени й взимку, нині ж гастрольний графік циркачів припав на кінець весни й триватиме ще влітку та охопить ті населені пункти районів, жителі яких не встигли насолодитися попередніми виставами.

– Ці вистави – наш подарунок жителям маленьких міст і сіл Черкащини, адже до деяких населених пунктів нечасто доїжджають славетні циркачі, а якщо й приїжджають, то ціни на квитки зазвичай захмарні, тож відвідати виставу може не кожна родина. Торік Благодійний фонд «Разом» провів 14 циркових вистав за участю акторської трупи «Усмішка». Ми отримали неймовірний зворотній зв’язок від задоволених глядачів – і дорослих, і малих, тож вирішили цю традицію з виступами продовжити й цьогоріч, – розповідає відома меценатка й засновниця Благодійного фонду «Разом» Людмила Русаліна.

Інтерактивні виступи, постановки за участі акробатів і клоунів, а також музичне й світлове шоу уже мали змогу побачити жителі Домантового, Піщаного, Бубнової Слобідки, Драбівців, Благодатного, Деньгів та Канева. За словами організаторів, емоції у глядачів просто зашкалювали від побаченого, а дітвора захоплено брала участь у виставах разом із акторами.

Невдовзі ж циркачі даруватимуть усмішки на концертах у Зорівці (29 травня, 11-00), Ліплявому (30 травня, 13-00), Свидівку (31 травня, 15-00), Мошнах (31 травня, 18-00), Новодмитрівці (1 червня, 8-30), Золотоноші (1 червня, 11-00) та Броварках (2 червня, 11-00). Усіх охочих весело провести час і отримати яскраві спогади фондівці запрошують на вистави!