Фонду “Разом” дякували на святі “На крилах успіху”

 
Директор школи Олена Вертипорох вручила подяку меценату Людмилі Русаліній за постійну допомогу в організації освітнього процесу та особистий внесок у піднесенні іміджу школи. 
Також колектив СШІТ №2 подякував за плідну співпрацю, взаєморозуміння та постійну допомогу начальнику відділу освіти Ользі Строкань і завідуючій методичним кабінетом Наталії Строкань.
«Гордість школи» – номінація для тих учнів, які завдяки своїм знанням йшли до своєї цілі, впевнено здобуваючи свої перемоги, чітко знають чого хочуть досягти в житті і завжди прагнуть більшого. Номінантами цієї нагороди стали; Гульченко Яна та Луцик Анастасія.

 
Цього року до нашої школи завітали діти, які з великим ентузіазмом долучилися до участі у проекті «Інтелект України». Ми з гордістю нагороджували наших маленьких учнів, для них цей рік став особливим за їхніми здобутками спостерігала вся Україна.
Дипломами номінації «Інтелект року» нагородили цілеспрямованих, креативних, начитаних, ерудованих, наполегливих учнів, які не тільки відмінно навчаються, а й беруть активну участь у житті школи та міста.
Наступна номінація «Обдарованість року» — учні які вміють вдало поєднувати навчання та потяг до художньої творчості, активно приймати участь у всіх шкільних заходах і творчих конкурсах.
Креативні, цілеспрямовані, мрійливі, ті хто не звик стояти на місці, а завжди шукає нові ідеї – наступна номінація — «Лідер року»
Жодне свято не обходиться без ритмічних та захоплюючих танців, тому наступна номінація «Танцюрист року». Номінація «Золотий голос» – це учасники та переможці вокальних конкурсів.
Школа – це не лише перемоги у олімпіадах і участь у творчих конкурсах. Погодьтеся, спорт – це життя. Для юних спортсменів представлена номінація «Олімпійська надія».
У номінації «Відкриття року» нагороди отримали учні, які знайшли в собі сили і потенціал для нових досягнень і вмінь
Своїх переможців школа вітала не тільки гарними словами, але й творчими виступами.
Нехай щастить усім, здоров’я, миру та Божого благословення.