«Дніпровські хвилі» дивували талантами

Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі» відбувся нещодавно в Каневі. На святі учасники дійства демонстрували різноманітні таланти – співали, танцювали, демонстрували вміння з виготовлення виробів із дерева, бісеру, вишивки та інших видів декоративно-прикладного мистецтва. Відвідали фестиваль і представники Благодійного фонду «Разом», захопивши з собою подарунки для учасників. Кажуть, це не перший такий захід, якому фонд залюбки надає підтримку, зокрема вже понад 15 років проведення фестивалю творчості людей із інвалідністю меценатка Людмила Русаліна спонсорує у Золотоноші.

– Одним із пріоритетних напрямків роботи нашого фонду – це всебічна підтримка людей та дітей з інвалідністю. Оскільки такі заходи – це чи найважливіші моменти у їхній соціалізації, які допомагають їм не просто розкрити свої таланти, а й повірити в себе, продемонструвати власні можливості й подивувати всіх присутніх силою свого духу, – говорить відома українська меценатка й засновниця Благодійного фонду «Разом» Людмила Русаліна.

 

Так, ХІ Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі» подарував присутнім незабутні емоції та зацікавив талантами й творчістю. Від Благодійного фонду «Разом» учасникам фестивалю вручили цінні подарунки, а організаційний комітет заходу навзаєм вручив представникам фонду Подяку за співпрацю й підтримку, а також цінний подарунок для Людмили Русаліної.