Жителям Черкаського геріатричного пансіонату передали солодощі до чаювання

Малювали пальцями власний «сад душі», чаювали й пригощалися гостинцями, слухали запальний концерт ансамблю «Жайвір» і навіть трохи підтанцьовували з волонтерами. Так весело й творчо провели нещодавно час мешканці Черкаського геріатричного пансіонату в Черкасах, до яких завітали небайдужі волонтери Марія Баранова, Ірина Скорих, Ксенія Лоза, активісти ГО «Асоціація громадських ініціатив «Місто на «Че» та представники Благодійного фонду «Разом».

Черкаський геріатричний пансіонат – це стаціонарна соціально-медична установа для постійного та тимчасового проживання одиноких громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, зокрема з психоневрологічними захворюваннями, громадян, які потребують стороннього догляду, побутового та медичного обслуговування, соціальної та медичної реабілітації за показаннями.

– Раз на кілька місяців ми намагаємося організувати ось такий концерт із чаюванням для місцевих мешканців, розуміючи, що для них це чи не єдина розвага, а також можливість поспілкуватися з людьми – волонтерами чи артистами. Також постійно збираємо допомогу для пансіонату – теплі речі, смаколики тощо. Все за власною ініціативою, тому ми дуже раді, коли до нас доєднуються люди-волонтери, організації, – розповідає волонтерка Марина Баранова.

Благодійний фонд мецената Людмили Русаліної «Разом» своєю чергою також долучився до відвідин пансіонату. Представники фонду волонтерили на заході, спілкувалися з мешканцями, а також передали для них солодощі – вафлі й печиво. Тож хтось із пожильців отримав солодощі на чаюванні, а той, хто не відвідав концерт – отримав пакунок зі смаколиками «доставкою» просто в кімнату.

– У Благодійному фонді «Разом» чудово розуміють необхідність підтримки таких заходів, адже люди похилого віку потребують уваги не менше, ніж талановита молодь чи дітки, позбавлені батьківського піклування. Зрештою, трохи уваги, солодощі й щира усмішка здатні творити дива у будь-якому віці, – наголошують представники фонду.