«Украдена краса»: золотонісцям презентували театральну постановку

Нещодавно у місті Золотоноша відбувся теплий та інтерактивний театральний вечір. Його для містян провели актори театру «Сузір’я». Душею і тілом грали постановку «Украдена краса». Захід відбувся у місцевому будинку культури за підтримки Золотоніської міської ради. До заходу долучився і Благодійний фонд мецената Людмили Русаліної «Разом», придбавши понад 100 квитків для соціально незахищеної категорії жителів Золотоноші та Золотоніського району.

– Театр, як і будь-яке мистецтво, здатний вилікувати душу, покращити настрій і подарувати незабутні емоції. Часом, перебуваючи у вирі власних проблем, ми надто в’язнимо у негативі, а тому час від часу потрібно поглянути на все інакше, зі свіжими думками. Тож і вирішили влаштувати такий перепочинок для тих верств населення, які підпадають під категорію «незахищений» чи «малозабезпечений», – відзначають благодійники.

Самі жителі Золотоноші не приховують свого захвату і від вистави, і від можливості відвідати її безкоштовно.

– Неймовірно вдячні благодійному фонду за такий подарунок. Я, наприклад, у театрі вже не була років із 15, вже й забула, як люблю постановки, живу гру й ті почуття, що виникають при перегляді – забуваєш про всі турботи, – розповіла місцева жителька Валентина Іванівна.