Освітяни Золотоноші вибороли золоту медаль у міжнародній виставці

Нещодавно в місті Київ відбулися Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев`ята міжнародна виставка освіти за кордоном  «World Edy». Це важливі події в освітній галузі, які за своїм фахом і науковим рівнем, змістовністю ділової програми, чисельністю учасників є найбільш рейтинговими та широкомасштабними в Україні. Участь у виставках узяло 750 учасників із 25 регіонів України та Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови. Загальну середню освіту представляло 445 закладів, серед яких загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Золотоноші.

Педагогічний колектив школи №6 узагальнив та представив на виставку досвід роботи з питання соціалізації особистості в умовах сучасних викликів, підготувавши  методичний посібник «Від успішного учня  – до свідомого громадянина». Роботу колективу високо оцінено. За підсумками виставки «Сучасні навчальні заклади – 2019» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 отримала Золоту медаль та Диплом переможця.

– Щиро дякуємо педагогам школи за результативну роботу та вітаємо з високою нагородою. Висловлюємо щиру подяку  Благодійному фонду «Разом» мецената  Людмили Русаліної та міській владі за підтримку  участі у виставці, – зазначають переможці.

У Благодійному фонді «Разом» наголошують, що допомога педагогам у певних організаційних моментах, аби долучити їх до таких заходів, сприяє не лише високому розвиткові освітян, а й працює на перспективу – на свідомість і дії учня, який отримає якісні знання і гідно житиме у власній країні.