Нещодавно у Києві відбувся Міжнародний різдвяний благодійний ярмарок, організований ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». Захід проходив уже 26-й раз і, як завжди, мав на меті зібрати кошти на підтримку тих категорії громадян України, які того потребують найперше. Долучилися до благодійництва і підприємства благодійниці, меценатки й засновниці БФ «Разом» Людмили Русаліної, надавши асортимент своєї продукції для реалізації на ярмарку.

26-й Міжнародний різдвяний благодійний ярмарок відвідали понад 8 тисяч учасників. Цьогоріч участь у ньому взяли представники 45 країн світу. Їхніми спільним зусиллями вдалося зібрати понад 3 мільйони гривень для підтримки незахищених верств населення України.

– Висловлюємо щиру подяку і Людмилі Володимирівні, і всім її працівникам, які взяли участь у проведенні цього заходу, за високий професіоналізм і плідну співпрацю. Ця допомога – вагомий вклад у початок змін на краще у житті тих, задля кого ми і організували благодійний ярмарок, – відзначають у «Генеральній дирекції з обслуговування іноземних представництв».

Більше фото – тут

Поширити у соцмережах: