У селі Сеньківці Золотоніського району громада отримала новорічно-різдвяний подарунок – нову зупинку громадського транспорту. Її облаштували силами Благодійного фонду Людмили Русаліної «Разом». Зупинка має лавку, навіс, який захищає від опадів, і сміттєвий бак. Усе – з надійних матеріалів, що мають послужити селянам не один рік.

– Жителі села Сеньківці звернулися до нас по допомогу, бо ж про ту злощасну зупинку всі владці відповідних рівнів уже й забули, а людям доводиться мерзнути тривалий час, очікуючи автобус, який, своєю чергою, почасти і проїжджав повз визначене місце, – розповідає директор БФ «Разом» Борис Холоденко. – І хоч у наших пріоритетах – допомога дітям і малозабезпеченим родинам, усе ж узялися за цю справу негайно, адже неодноразово отримували прохання від селян.

Вартував такий металевий «подарунок» для сеньківчан 15 тисяч гривень, а виготовлення й облаштування зупинки зайняло близько тижня часу. Тож нині  жителі села Сеньківці Золотоніського району мають змогу комфортно дочекатися потрібного їм транспорту і в погожий день, і в негоду.

Поширити у соцмережах: