17 жовтня у Верховній Раді “Міжнародна Амбасада жінок-підприємців”  відзначила найуспішніших бізнес-леді та запросила їх вступити до своїх лав. Серед нових амбасадорок – Людмила Русаліна, щедра меценатка, успішна бізнес-леді та активна громадська діячка. Впродовж багатьох років цій жінці вдається успішно поєднувати управління багатопрофільним бізнесом та виховання п’ятьох дітей.

ЛЮДМИЛА РУСАЛІНА, ПРЕЗИДЕНТ ГРУПИ КОМПАНІЙ “ПЕТРУС”:
«Дуже важливо, що в нашій країні почали приділяти особисту увагу жінці – не тільки як матері, берегині, жінці поруч з чоловіком, але і як жінці-підприємцю, і якщо в Україні буде зростати бізнес за участю жінок, і це буде підтримуватися на державному рівні, це буде дуже й дуже добре».

Крім цього, Людмила Русаліна підтримує розвиток вітчизняної науки, допомагає втілювати у життя благодійні, соціальні та культурні проекти. Вона є показовим прикладом для багатьох українок. Сама пані Людмила запевняє – успішною може стати кожна жінка:

«Жінки все більше і більше впливовості мають не тільки у політиці, але й у бізнесі і підприємництві у нашій країні. І не тільки на рівні українського підприємництва, але й виходять на міжнародний рівень».

Партнером заходу стала група компаній «Петрус» – торгові марки STATUS, Green Hills, BRELIL і Домашнє Свято.

Поширити у соцмережах: