Днями у Золотоноші відбулася фінальна гра Відкритої Ліги сміху. Золотоноша. Редакторами заходу стали відомі актори скетч кома «Країна У» Сергій Бібілов та Ілля Дерменджи. Серед 23 команд на сцену у фіналі вийшли чотири. Окрім зіркових тренерів до Золотоноші з’їхалися ще й друзі тренерів. Тож цього разу золотоніська сцена приголомшила жартами та кількістю зіркових гостей. Призовий фонд Ліги склав тридцять тисяч гривень, його надав Благодійний фонд “Разом”.

Перемогу у змаганні отримала команда «Дуракам закон не писан» м. Ніжин (тренер Іван Кухарчук, актор команди телевізійної Ліги Сміху “30+”) , зірковим гостем команди став Вадим Новіцький актор команди телевізійної Ліги Сміху “30+”. Команда-переможець отримала 15 тисяч гривень від Благодійного фонду «Разом» мецената Людмили Русаліної та переможний кубок з рук мера Золотоноші Віталія Войцехівського.

Друге місце та сертифікати на суму чотири тисячі гривень дісталися двом командам: «Довідник стеля» м. Черкаси (тренер – Людмила Русаліна, яка цього разу на сцені вражала жартами про міський бюджет та народних депутатів), зірковий гість команди – краща акторка телевізійної Ліги сміху Анастасія Ткаченко з команди «Моя провінція»

та «По-людськи» м. Чорнобай (тренер – головна акторка фільму «Скажене весілля» – Інна Приходько), друг тренера – актор Арам Арзуманян.

Третє місце і сертифікат на суму 3000 гривень здобула команда «Владимимрский централ» Чернігівщина з тренером Артемом Дамницьким, актором команди «Ветерани космічних військ» та зірковим гостем Владом Кураном – актором телевізійної Ліги сміху. До того ж, міський голова Золотоноші вручив спеціальні призи кращому актору та акторці, за кращий образ.

За словами ідейного натхненника, тренера Ліги сміху Золотоноша, міського голови Віталій Войцехівського особливістю тутешньої Ліги є благодійна складова. «Актори і тренери не просто розважають людей дотепністю, а й збирають гроші на лікування конкретній людині. Ця гра допомагала 11-річній дівчинці Констанції Капкан, яка потребує лікування. Спільними зусиллями ми зібрали 22 тисячі гривень,» – говорить міський очільник.

Організатори золотоніської дякують за фінансову підтримку генеральному спонсору Відкритої Ліги сміху Золотоноша Благодійному фонду “Разом” мецената Людмили Русаліної.

 

Поширити у соцмережах: