Нещодавно   одразу три кубкові матчі відбулися у Черкасах. “Мавпи” 24-го та 25-го жовтня зіграли із “Говерлою”, а “Черкаські Мавпи-2” 22-го жовтня приймали “Хімік-2”.  На стадії 1/16 фіналу Кубка України грає одразу дві команди “Черкаських Мавп”. Під час домашніх матчів за участі черкаської команди відбулися різноманітні конкурси для усіх охочих глядачів. Призами переможців конкурсів та дітей з особливими потребами забезпечив Благодійний фонд “Разом” мецената Людмили Русаліної.

Директор ТОВ “Черкаські Мавпи” В.М. Гриценко стверджує, що фонд неодноразово йде назустріч, з розумінням ставиться до потреб людей з особливими потребами, надаючи солодкі подарунки. “Вкотре висловлюю щиру подяку благодійникам за чуйність, доброту, розуміння і підтримку”, – говорить керівник товариства.

Окрім того, ключові гравці “Черкаських Мав” Олександр Кольченко та Сеад Хаджифейзович пішли з баскетболом у маси. Баскетболісти провели майстер-клас у Черкаському професійному ліцеї. Також гравці “Мавп” запросили ліцеїстів на наступну гру команди проти “Київ-Баскета” та подарували квитки. Також ліцеїстам отримали подарунки від партнера клубу “Благодійного фонду Людмили Русаліної”.

Поширити у соцмережах: