Свято, приурочене до Дня матері, відбулося днями у Київській міській державній адміністрації. На заході зібрали понад сотню жінок – багатодітних мам і матусь дітей з інвалідністю, аби подарувати їм відпочинок на декілька годин, можливість провести час у душевній компанії й вручити приємні подарунки. Організували таке свято громадська організація «Покликана бути щасливою» за підтримки Благодійного фонду мецената Людмили Русаліної «Разом».

– Дуже гарно розумію, як відповідально і нелегко сьогодні в нашій країні не лише народити дитину, але й дати їй гідну освіту, виростити її надійною, гарною людиною і гідним членом суспільства. Тому коли жінки народжують дітей, і багато дітей, то обов’язково і суспільство, і держава, і благодійні організації, і кожен небайдужий мають підтримувати таких жінок і допомагати їм. Тому що чим більше дітей в нашому суспільстві, тим завтра, через роки наша країна буде могутнішою, – наголошує відома меценатка й засновниця БФ «Разом» Людмила Русаліна.

Були на святі і зіркові гості. Серед них і зіркова матуся – Марина Одольська. Разом з чоловіком співачка виховує чотирьох дітей. Зізнається, що справа ця нелегка й клопітка, проте жінка намагається поєднувати й роботу, й материнство. Своїми секретами ділилися із присутніми матусями, навзаєм переймаючи їхній досвід виховання.

Галина Камінська, представниця ГО «Покликана бути щасливою», каже, що незалежно від того, чи жінка мама, чи ні – вона просто має бути щасливою. Робити те, що приносить їй задоволення й знаходити підтримку серед однодумців. Саме тому й вирішили організувати такий захід, де матусі зі схожими проблемами могли б познайомитися одна з одною, знайти собі подругу чи порадницю, а також відпочити від буденних турбот.

 

Організатори зауважують, таке свято для мам – гарний привід відволікти їх від буденних проблем, турбот і негараздів, тому їх частували смаколиками, дарували квіти й мотивували. Всі присутні отримали подарунки й незабутні емоції.

Поширити у соцмережах: