23 квітня 2019 року в Національній Опері України відбудеться фінал і церемонія нагородження XIII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» талановитих дітей-сиріт. «Хрещеною мамою» благодійних проектів «Щасливі Долоні» є відома меценатка, громадський діяч, засновниця благодійного фонду «Разом» Людмила Русаліна. Вона всі 13 років – надійний друг фестивалю для дітей-сиріт.

У цей день найталановитіші діти-сироти з усієї України будуть нагороджені за успіхи в творчості, освіті та спорті. Вручать нагороди та виступлять на сцені Злата Огневич, Олександр Пономарьов, Оля Цибульська, Анна Трінчер, Аїда Ніколайчук, Влад Ситник, Олександр Злотник, Інна Осипенко-Радомська, Людмила Русаліна та інші. Гостями заходу стануть українські селебріті, бізнесмени, меценати, спортсмени, політики і дипломати.

«У кожному дитячому серці є місце для вашої любові. Увага і підтримка талановитих сиріт здатна розкрити справжній потенціал дітей з нелегкою долею і допомогти їм жити з вірою в себе, – ділиться засновник конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» Олена Піддубна. На зібрані благодійні кошти, діти поїдуть на екскурсію до Праги і відвідають виступ скрипаля DAVID GARRETT, зможуть відпочити на узбережжі Болгарії, вивчати англійську мову у Великобританії, відвідати Львів, оздоровитися у таборі «Занки» в Угорщині.

Щорічно у фестивалі беруть участь понад 600 дітей у віці від 12 до 16 років з усіх регіонів України, відібраних на конкурсній основі Міністерством соціальної політики в напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт».

Команда фестивалю працює з дітьми-учасниками протягом усього року – проводить навчальні курси та зустрічі з успішними людьми. За всю історію проекту свої майстер-класи проводили відомі актори, спортсмени, продюсери, діячі науки і культури: Олександр Пономарьов, Руслана Писанка, Олександр Педан, Ольга Сумська, Сергій Гармаш, Оксана Байрак, Римма Зюбіна, Яна Клочкова, Денис Силантьєв, Олександр Заваров, Євген Хмара, Оля Полякова, Іван Дорн, TARABAROVA, MONATIK, Потап і Настя Каменських, Олександр Усик, Василь Вірастюк та багато інших.

Генеральний партнер заходу цього року – будівельна корпорація «Укрбуд».

Поширити у соцмережах: