Конкурс вокальних талантів, сімейні покази мод, театральні постановки, фотосесії та спілкування з зірками вітчизняного шоу-бізнезу. Так нещодавно відбувся ювілейний фестиваль «Діти за майбутнє України». Захід проходив на сцені Українського дому у Києві. Фестивль уже вп’яте організовує та впроваджує відома всім команда Ukrainian People.

Захід проходив за підтримки інвестиційної компаніі FGK та її директора відомого мецената Сергія Позняка та генерального призового партнера Ювелірної компанії KSD AURUM. Підтримала конкурс талантів і відома українська меценатка, засновниця Благодійного фондну «Разом» Людмила Русаліна.

 

 

 

– Коли відбуваються такі масштабні події, що покликані розвивати дітей, їхні таланти, вміння й давати їм можливості рухатися лише вперед, я завжди долучаюся, адже сама – мама п’ятьох дітей і знаю, як їм важлива наша підтримка, а також вірю, що від цінностей, які ми закладемо і їхні душі, залежить майбутнє і країни, – говорить Людмила Русаліна.

Головна мета цього проекту – підтримка творчого потенціалу талановитої молоді, долучення дітей до культурного та національного багатства країни. Цьогоріч фестиваль об’єднав понад 500 дітей з усіх куточків України.

Поширити у соцмережах: