Концерт «Зіркові дуети» відбувся днями у місті Золотоноша. Його приурочили до свята весни. Цікавинкою заходу було те, що свої музичні вітання золотоніським жінкам адресували не лише працівники відділу культури, а й відомі особистості Черкащини. Так у кожному дуеті було два представники: один – професіонал золотоніської сцени, інший – представник громадськості. Таким чином склалося 18 зіркових пар, які потішили найвибагливіших любителів мистецтва. Благодійний фонд мецената Людмили Русаліної «Разом» своєю чергою усіх учасників концерту потішив корзинами з квітами та солодощами, долучившись до привітань усіх жінок зі святом весни, тепла й усмішок.

Розпочали святкову програму Михайло Антоненков, працівник заводу ТОВ “ФЕС УКР” та Вікторія Бузинська. Естафету підхопили начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська та Станіслав Щербатюк. Посадовиця виконала романтичну пісню під акомпонімент саксофону. Вразив виконанням “Пісні про матір” депутат обласної ради Віктор Полозов. Чуттєво, творчо та з любов’ю він разом із Світланою Бердник адресував композицію усім, чиє ім’я – МАТІР.

 

Весело та по-українськи колоротно пісню про куму виконав сільський голова Благодатного разом із чарівною Вікторією Костогриз.Лікар-хірург ЦРЛ Владислав Гаркавий у хореографічному дуеті з Вітою Лелекою поринули у чуттєвий вальс. Депутат облради Вадим Гайович та його супутниця Світлана Шейченко співали про кохання та вражали вокальними даними.

Сільський голова села Подільське та його напарниця по дуету запросили глядачів у вир почуттів , виконавши пісню “Переплетені долі”. Ольга Заворотня старший лаборант клінічної лабораторії Золотоніської ЦРЛ та Станіслав Іванилюк по-особливому ніжно виконали пісню “Снег”. Танцем “Маска” здивував глядачів депутат міської ради Валерій Федорець та його наставниця Світлана Величко.

Володимир Більницький, директор Красногірського олійного заводу,  разом із непереваршаною Маргаритою Лазарєвою поєдналися у пісенному дуеті, розповівши історію про сум та самотність.

Директор “Мистецький дім” Наталія Джура у дуеті з Миколою Миколенком виконали пісню “Букет из белых роз”, викликавши шквал аплодисментів.Хореографічний дует Любові Булих та Олександра Кузнєцова подарував глядачам хвилини позитиву.Тендітна Мар’яна Ніщенко, представниця міськради, та Євген Гонза вражали глядачів образами та силою голосу.Віктор Душка, депутат міської ради, у дуеті з Вікторією Долгушиною продемонстрували вокальну мініатюру “Ромео і Джульєта сьогодення”.

У вітальному слові міський голова Віталій Войцехівський зазначив, що талантам Золотоноші немає меж. Жінкам очільник міста побажав весняного настрою, любові від чоловіків, поваги від дітей та завжди гарних і мирних новин. Вітання і корзини із квітами та солодощі для учасників концерту презентував Благодійний фонд “Разом” мецената Людмили Русаліної.

Поширити у соцмережах: